Miloš Štraub, Jitka Lenková: Tajemné podzemí – Východní Čechy

Kód: 87
Neohodnoceno
100 Kč
Momentálně nedostupné

Tajemné podzemí – Východní Čechy je šestou knihou populární encyklopedie, seznamující čtenáře s historickým podzemím České republiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajemné podzemí – Východní Čechy je šestou knihou populární encyklopedie, seznamující čtenáře s historickým podzemím České republiky. Doslova od A do Ž, tedy od Adršpachu po Žumberk, můžete projít divukrásnými kouty na východě naší vlasti nejen po povrchu, ale hlavně pod ním. Bizardní jeskyně skalních měst, historické podzemí Havlíčkova Brodu či Ledče nad Sázavou, starobylé hrady a kláštery a jejich poklady včetně legendárního opatovického, impozantní vojenské pevnosti jako Josefov anebo Dobrošov, Hanička či Bouda, to vše může zvídavému poutníkovi nabídnout právě tento kraj stejně jako výpravy po dávno zapomenutých stezkách Opočenska, Kladska, Náchodska či Krkonoš, stezkách plných pozoruhodných objevů a dávných tajemství.

Vázané, cca 240 stran, 229,- Kč 

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Hmotnost: 0.5 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení